About me

Nullam nec elit quis tortor aliquam venenatis a ac enim. Quisque iaculis orci ante, eu tincidunt arcu tempor vitae. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Suspendisse malesuada ante dictum, auctor elit semper, semper dui.

Recent tags

Title

+380(65) 657-96-35

someemail@gmail.com

Integer malesuada scelerisque tempus.

Олександр Орестович Кальонов

...або просто Саша 🙂

(італ. Oleksandr Kalonov, рос. Калёнов Александр Орестович ; нар. 13 жовтня 1991 року, Львів) — італійський діджітал підприємець та футбольний арбітр.

Член Комітету Підприємців при Посольстві Італії в Україні. Співзасновник компанії OK Factory, консультант ІТ Інвест, амбассадор Авіаліній Ернест.

Для нудної біографії з вікіпедії, можна продовжити на вікіпедію 🙂

Тут буде крутий відос
Але покишо немаю часу його змонтувати.
 • Цінуйте час
  Як ваш так і мій.

  Термінові проекти розглядаються індивідуально.

 • Ціль: Прибуток
  Як не крути, вся діяльність має приносити результат.

  Можлива прив’язка до конкретних KPI або на % основі від результатів.

 • Світ вже цифровий
  Щоб ви не робили, під капотом все буде діджітал.

  Один цифровий крок може оптимізувати сотні процесів.

 • Конфіденційність.
  Це більше ніж просте слово.

  Десятки NDA та делікатних конфіденційних проектів, ви не перші.

Сфери діяльності

Image
Digital
Діджітал
Почав стоє знайомство з цифровим світом коли мені було 15 і починав свою футбольну кар’єру. Відвідування сайту Італійської Асоціації Арбітрів змусило мене цікавитись чи дійсно важко розробити менш жахливий сайт. Після трьох місяців вивчиння даного питання я подарував італійським арбітрам сучасний сайт на базі зручниого CMS. З того дня пройшло більше десяти років, сотні сайтів, десятки успішних проектів і щодня продовжую розшуряти свої діджітал знання з фокусом на маркетинг та продажі.
Image
Real Estate
Нерухомість
Архітектура лишається в душі. Люблю проектувати і будувати не лише рішення а і фізичні простори. Серед успішних проектів биділяється франшиза Coworking Factory яка дозволяє максимізувати прибудок на м2 завдяки підходам спільної економіки (sharing economy).
Найбільший проект в розробці “Italian Village” передбачає комплекс з віллами з італійською архітектурою та закритою територію щоб насолоджуватись кожним днем.
Image
Sport
Спорт
В спорті (а конкретніше в футболі) я працюю також більше десяти років, і окрім основної діяльності, я регулярно залучений до проведення подій ФІФА, УЕФА та різних національних асоціацій. Протягом цього тривалого часу цінні зв’язки по всій європі регулярно приносять унікальні важкодоступні можливості.
Серед найцінніших можливостей в спорті є рекламний напрямок, та перетинання футболу з технологіями… назвав цей напрямок проектною назвою Footech (FOOtball+TECHnology).

Consulting.

Приватні Консультації

Мій основних вид діяльності наразі це надання консультацій великим компаніям щодо питань пов’язаних з ринками Італії та Східної Європи у сферах цифрових технологій, діджіталізації, маркетинг та продажів. Основні індустрії в яких переважно працюю: ІТ технології, нерухомість, авіація, спорт.

Projects.

Проектна співпраця

Найпоширішений варіант це замовлення послуг в одній з профільних компаній з якими співпрацюю або являюсь співзасновником/бенефіціарем. Починаючи з 2012го року створювались та розвивались окремі проекти які переростали в компанії, готові до співпраці для найнестандартніших завдань.

Long term.

Повноцінна довгострокова співпраця

Надається перевага співпраці через компанії-партнери навіть з прив’язкою до результату на відсоткових умовах, але якщо необхідна більш стандартна full time співпраця це розглядається при річному RAL не менше 60.000€.