Олександр Кальонов

Останні теги

Олександр Орестович Кальонов

...або просто Саша 🙂

(італ. Oleksandr Kalonov, рос. Калёнов Александр Орестович ; нар. 13 жовтня 1991 року, Львів) — італійський діджітал підприємець та футбольний арбітр.

Член Комітету Підприємців при Посольстві Італії в Україні. Співзасновник компанії OK Factory, консультант ІТ Інвест, амбассадор Авіаліній Ернест.

Для нудної біографії з вікіпедії, можна продовжити на вікіпедію 🙂

Тут буде крутий відос
Але покишо немаю часу його змонтувати.
 • Цінуйте час
  Як ваш так і мій.

  Термінові проекти розглядаються індивідуально.

 • Ціль: Прибуток
  Як не крути, вся діяльність має приносити результат.

  Можлива прив’язка до конкретних KPI або на % основі від результатів.

 • Світ вже цифровий
  Щоб ви не робили, під капотом все буде діджітал.

  Один цифровий крок може оптимізувати сотні процесів.

 • Конфіденційність.
  Це більше ніж просте слово.

  Десятки NDA та делікатних конфіденційних проектів, ви не перші.

Сфери діяльності

Image
Digital
Діджітал
Почав стоє знайомство з цифровим світом коли мені було 15 і починав свою футбольну кар’єру. Відвідування сайту Італійської Асоціації Арбітрів змусило мене цікавитись чи дійсно важко розробити менш жахливий сайт. Після трьох місяців вивчиння даного питання я подарував італійським арбітрам сучасний сайт на базі зручниого CMS. З того дня пройшло більше десяти років, сотні сайтів, десятки успішних проектів і щодня продовжую розшуряти свої діджітал знання з фокусом на маркетинг та продажі.
Image
Real Estate
Нерухомість
Архітектура лишається в душі. Люблю проектувати і будувати не лише рішення а і фізичні простори. Серед успішних проектів биділяється франшиза Coworking Factory яка дозволяє максимізувати прибудок на м2 завдяки підходам спільної економіки (sharing economy).
Найбільший проект в розробці “Italian Village” передбачає комплекс з віллами з італійською архітектурою та закритою територію щоб насолоджуватись кожним днем.
Image
Sport
Спорт
В спорті (а конкретніше в футболі) я працюю також більше десяти років, і окрім основної діяльності, я регулярно залучений до проведення подій ФІФА, УЕФА та різних національних асоціацій. Протягом цього тривалого часу цінні зв’язки по всій європі регулярно приносять унікальні важкодоступні можливості.
Серед найцінніших можливостей в спорті є рекламний напрямок, та перетинання футболу з технологіями… назвав цей напрямок проектною назвою Footech (FOOtball+TECHnology).

Consulting.

Приватні Консультації

Мій основних вид діяльності наразі це надання консультацій великим компаніям щодо питань пов’язаних з ринками Італії та Східної Європи у сферах цифрових технологій, діджіталізації, маркетинг та продажів. Основні індустрії в яких переважно працюю: ІТ технології, нерухомість, авіація, спорт.

Projects.

Проектна співпраця

Найпоширішений варіант це замовлення послуг в одній з профільних компаній з якими співпрацюю або являюсь співзасновником/бенефіціарем. Починаючи з 2012го року створювались та розвивались окремі проекти які переростали в компанії, готові до співпраці для найнестандартніших завдань.

Long term.

Повноцінна довгострокова співпраця

Надається перевага співпраці через компанії-партнери навіть з прив’язкою до результату на відсоткових умовах, але якщо необхідна більш стандартна full time співпраця це розглядається при річному RAL не менше 60.000€.